.

.

New
Професионален Уметник Рака-Насликани Висок Квалитет На Патот Со Cypresses Маслото Репродукција Vangogh Маслото За Ѕид Оркестарот

Професионален Уметник Рака-Насликани Висок Квалитет На Патот Со Cypresses Маслото Репродукција Vangogh Маслото За Ѕид Оркестарот

DEN 3879.00
DEN 4910.88

Стока
Достапно.

Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
7,За промет на големо, што ви е MOQ ?
A : Нормално за секоја слика нашите MOQ е 2 парчиња. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
8,Како може да се контролираат квалитетот за да бидете сигурни во квалитетот како на сликата можеме да видиме на вашиот веб-сајт?
A : За промет на големо, ние ќе го направат примероци за да се потврди, откако ќе се потврди примерок, тогаш да почнеме да масовна репродукција.000 компјутери модерни слики месечно. Други можеби ви се допаѓа Нашата Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.
Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
9,Она што вид на плаќање не те прифати?
A : L/C, T/T , Paypal, Western Union, Escow. Ние ќе го избере брза испорака за вас.
Добредојдовте на Oushimei Продавница ,
Уживајте Во Вашата Шопинг !
Маслото Краток Опис на Нафта Сликарство Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок квалитет на платно и бои Стил Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Порта Шенжен Рамка Контактирајте со Нас ОЕМ Достапни MOQ 1 СЕТ
Опис На Производот
Van Gogh Познати Уметнички дела "Патот Со Cypresses", Ако треба други големина, контактирајте ме .

Детали

Големина (Инчен):
60X90cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Патот со Cypresses
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% рачно изработени
Рамка:
No
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
прилагодена големина:
OK
Трговија на големо:
OK
Потпишан Вашето Име:
OK
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството
Свеж

Избор на клиенти