.

.

New
бесплатен превозот класичната суд слика благородништвото јавањето коњи пејзаж маслото платно печатење на платно декорација слика

бесплатен превозот класичната суд слика благородништвото јавањето коњи пејзаж маслото платно печатење на платно декорација слика

DEN 299.00
DEN 497.28

Стока
Достапно.

Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Ви благодариме!
1. ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2.
Детали
1. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно.
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.

Детали

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 24X48inch, 48x72
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класичен
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
ОД
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти