.

.

New
Вешт Уметник Рака-насликани Висок Квалитет Апстракт Убава Дама Игра Пијано Маслото На Платно Апстрактни Слики Пијано

Вешт Уметник Рака-насликани Висок Квалитет Апстракт Убава Дама Игра Пијано Маслото На Платно Апстрактни Слики Пијано

DEN 3860.00
DEN 4886.40

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Oushimei Продавница ,
Уживајте Во Вашата Шопинг !
Маслото Краток Опис на Нафта Сликарство Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок квалитет на платно и бои Стил Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Порта Шенжен Рамка Контактирајте со Нас ОЕМ Достапни MOQ 1 Парче
Опис На Производот
Други можеби ви се допаѓа Нашата Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали. За класични слики, имаме голема количина на залиха, ако има таква потреба, можете да одберете од нашите акции слики.
Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот. За мала количина, освен експрес испорака од воздух, ние може да обезбеди врата до врата услуга. Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
8,Како може да се контролираат квалитетот за да бидете сигурни во квалитетот како на сликата можеме да видиме на вашиот веб-сајт?
A : За промет на големо, ние ќе го направат примероци за да се потврди, откако ќе се потврди примерок, тогаш да почнеме да масовна репродукција. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Детали

Големина (Инчен):
60X90CM, 60X120CM, 70x100CM
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметност
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% рачно изработени
Рамка:
NO
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Трговија на големо:
OK
Потпишан Вашето Име:
OK
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството
Свеж

Избор на клиенти