.

.

New
масла на платно црвено црни, бели дома декорација Модерна апстракт Маслото ѕид XD4-019

масла на платно црвено црни, бели дома декорација Модерна апстракт Маслото ѕид XD4-019

DEN 1152.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. П : Зошто се толку ниски цени? A : имаме многу талентирани и господар уметници,ние купување илјадници висок квалитет масла од нив директно. П : Прилагодување & Репродукција О : Доколку сакате да нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; ќе се создаде посебен куписега оглас за вашата нарачка ,ние ќе ви одговори во рок од 12hours. Можете да го проверите вашиот пакет по ние брод од 2-3 дена. Имаме неспоредлив способност за купување слики, на ниската цена и наместо зголемување на нашето профит ние пренесување на заштедите на нашите клиенти. Ние ќе ви ги даде на следење на број по испорака. Купување од нас, ви дава можност да купите масла во цената на големо.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации. EMS : 7-10 дена.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Pls забелешка : тоа е формулиран/unstretched,само боја на платно ако ви треба рамка pls контактирајте со нас
П : Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? A : Да.

Детали

Големина (Инчен):
30x40cmx2 20x60cmx2, 40x60cmx2 20x80cmx2
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
xin da fen
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
XD4-019
Предмети:
маслото
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Црвено апстракт Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти