.

.

New
бесплатен превозот classicThomas ни знаме мост seascape платно печатење на пејзаж маслото отпечатена на платно декорација слика

бесплатен превозот classicThomas ни знаме мост seascape платно печатење на пејзаж маслото отпечатена на платно декорација слика

DEN 299.00
DEN 497.28

Стока
Достапно.

Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket). ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Ви благодариме!
1.
Детали
1.
Бидејќи на мерење проблеми, постои големина грешка во рамките на прифатливо опсег .

Детали

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
HD-12020
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Големина:
Инч
бела чипка:
3-5cm
Количина:
1pcs
Рамка:
Без рамка
Свеж

Избор на клиенти