.

.

New
палета нож сликарство рачно изработени впечаток платно слики за на ѕид декорација модерна цвет маслото за соба или свадба

палета нож сликарство рачно изработени впечаток платно слики за на ѕид декорација модерна цвет маслото за соба или свадба

DEN 4680.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.

Ние ќе го избере брза испорака за вас.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.Како вие пакет твоите слики?
Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Сега имаме 100 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10. Спална соба,Детска Соба ,Дневна соба,Купатило,Скалило ѕид,Дом, канцеларија ,Училница и така натаму.000 компјутери модерни слики месечно. Имаме направено многу хотел проектот уметнички дела во Кина. За класични слики, имаме голема количина на залиха.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање.Ние треба некои материјали поврзани со слики, може вашиот фабрика обезбеди нас?
Да, нашата фабрика нуди празно платно, носилка, рамка профил .Ние сме дизајн компанија, имаме некои хотел проекти треба сликите или отпечатоци со рамки, можете да направите според нашите дизајн?
Да, нема проблем.

Детали

Големина (Инчен):
24x36
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
Huang Уметност
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Број На Модел На:
Osmart-маслени
оригиналниот:
Yes
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
цвет маслени
Promoiton:
100% handpainted Маслото На Платно
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти