.

.

New
handpainted Маслото модерни слики бележник платно ѕид хартија модерна 3 панели со маслени налепници за дома декор

handpainted Маслото модерни слики бележник платно ѕид хартија модерна 3 панели со маслени налепници за дома декор

DEN 2880.00
DEN 3840.00

Стока
Достапно.


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.000 компјутери модерни слики месечно.Вашиот платно е рачно насликани тоа?
Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство,
6. Имаме стотици квадратни метри изложбен простор во Мао Вие Уметност Тргување Плаза Де Fen село Бу Ji Долго Банда Шенжен Кина.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Нашите Масла Користи
Нашите слики се достапни за :
1. Имаме направено многу хотел проектот уметнички дела во Кина.Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика. Ние сме искуство во оваа област, ние може да ви обезбеди добар дела се за вас.100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.Хотел ,Ресторан,Бар,кафе куќа,Чај Куќа, музичка сала,кино,училиште , библиотека,компанија и вашиот дом ,и така натаму .Каков вид на платно ќе се користи за вашите сликарство?
Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Стр roduct Шоу
Опис На Производот
Слика Големина На :
24 X36inch
Ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас.

Детали

Големина (Инчен):
30x60cmx2pcs 30x80x2
Тип:
Масла
Предмети:
Голи
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Osmart-маслени
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Huang Уметност
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
3 панели со маслени
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Свеж

Избор на клиенти