.

.

New
рака-насликани масло ѕид уметност Виолетови цвеќиња вода страна дома декорација апстракт Пејзаж маслото на платно FL5-201

рака-насликани масло ѕид уметност Виолетови цвеќиња вода страна дома декорација апстракт Пејзаж маслото на платно FL5-201

DEN 1778.00
DEN 2736.00

Стока
Достапно.

П : која е нашата испорака? О : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации.00 /set
DY-093-US$ 27. Ние ќе ви ги даде на следење на број по испорака. Обработка на Време Типичен Обработка на Време : 5 - 8 дена Превозот Време Кина Пост Воздух : 12-30 дена Fed Ex : 3-7 дена ЕМС : 7-10 дена Пакување Проверете Ние ќе ви ги даде на следење на број по испорака.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.90 /set
FL4-102 US$ 26., Ltd е производител и извозник на рака-насликани масла во Da Fen, Кина.00 /set
FL4-096 US$ 25.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.00 /парче
dy-166 US$ 27. П : Ако пакетот е штета на патот? A : на Вашиот слика ќе биде испратена во силна и безбедна цевка. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.00 /set
FL3-041 US$ 23. Можете да контактирате со името на изведувачот и слика, онлајн директно, сликата што сакате да се реплицира.00 /set
dy-163 US$ 28. П : Зошто се толку ниски цени? A : имаме многу талентирани и господар уметници,ние купување илјадници висок квалитет масла од нив директно.

Детали

Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
FL5-201
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Стил:
Традиционалната
Бренд Име:
xin da fen
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Големина (cm):
25x40x2 25x50x2 25x60x1
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
пеперутка орхидеи Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти