.

.

New
бидете храбри малку еден Цитат Платно Уметност Печатење на Постер, не DIY број маслото,Ѕидни Слики за Домашна Декорација

бидете храбри малку еден Цитат Платно Уметност Печатење на Постер, не DIY број маслото,Ѕидни Слики за Домашна Декорација

DEN 312.00

Стока
Достапно.


1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутер moniter поставување
2.Големината е т olerance е 0.3 цм
големина на табела 1 инч = 2.5 cm
8 x 12 инчи = 20 x 30 см
12 x 16 инчен = 30 х 40 см
16 x 20 инчи = 40 x 50 cm
20 x 28 инчи = 50 х 70 см
3. Ве молиме имајте предвид дека Платно се формулиран

Детали

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 16x20, 20x28 инчен
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
yh-160825A
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
Свеж

Избор на клиенти