.

.

New
рака насликани Масла на платно Ѕвезда Портрет Графити Уметноста Али Черепот Апстракт Модерна уметност, сликарство Дома декор

рака насликани Масла на платно Ѕвезда Портрет Графити Уметноста Али Черепот Апстракт Модерна уметност, сликарство Дома декор

DEN 20278.00
DEN 28560.00

Стока
Достапно.

Купување процес :
Да се направи ред →Ние се заврши сликата, тогаш земи слика на готовиот слика за вас, за вашиот потврди, а потоа превозот на слика, (ќе го задржи следење на сликата за вас).
Ние може да се насликани било која слика во маслото на платно.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Добредојде
Верувам дека ова е искуство што не може да се пропушти.
Пишете ни ако имате било какви прашања. Повратни Информации И Други Pollicies :
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.
Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Генерално е 10 дена од денот на сликарството и 5 дена од денот на превозот време, за 15 до 20 дена ќе може да се слика
Забелешка : Ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи. Ние ќе се обезбеди сликите за да го изберете! Ако имате омилена слика слики, можете да контактирате со нас.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. Ви благодариме!.
Превозот :
Затоа што ова е голема големина маслото, ние превоз со DHL превозот. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови. Ако имате потреба од големи количини цел, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори да што побрзо, обично во рок од 24 часа.
Доколку имате потреба да го менувате други големина, ве молиме контактирајте со нас!
Пакување :
1 : Платно Слика (без рамка).

Детали

Големина (Инчен):
100 x 120 см
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
BEWEHI
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
CZX-351-D-4
Поддршка База:
Платно
Големина(W*H):
100cm*120cm
погоден:
Дома,Вила,Компанија,Канцеларија, Хотел.Кафе Бар
Од:
Познатиот Кинески сликар
Содржина:
Графити стил,Бокс,Али
Ознака На Производот:
Дома декор,дома декорација ѕид уметност,уметноста масла
Пакет:
Валани на цевка
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти