.

.

New
црна и бела Љубов Цитат Платно некој уметност,Дома Декорација Ѕид Слики,модерен постер,без рамка

црна и бела Љубов Цитат Платно некој уметност,Дома Декорација Ѕид Слики,модерен постер,без рамка

DEN 312.00

Стока
Достапно.


1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутер moniter поставување
2.Големината е т olerance е 0.3 цм
големина на табела 1 инч = 2.5 cm
8 x 12 инчи = 20 x 30 см
12 x 16 инчен = 30 х 40 см
16 x 20 инчи = 40 x 50 cm
20 x 28 инчи = 50 х 70 см
3. Ве молиме имајте предвид дека Платно се формулиран

Детали

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 16x20, 20x28 инчен
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Предмети:
Писмо
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Модерна
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
yh-160817P
Свеж

Избор на клиенти