.

.

New
Висока Вештина Страна се Насликани Круг Копче Портокал Копче Нож Маслото на Платно Дома Декор рачно изработени се Откажам Слика Занает Уметнички дела

Висока Вештина Страна се Насликани Круг Копче Портокал Копче Нож Маслото на Платно Дома Декор рачно изработени се Откажам Слика

DEN 1860.00
DEN 3648.00

Стока
Достапно.


Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .Recommanded Слики Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.

Детали

Големина (Инчен):
40X60CM, 50X70CM, 60X90CM, 70X100CM, 80X120CM
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
0064
Бренд Име:
Huang Уметност
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вино Ба
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Група Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
боја:
сликата покажува
Големина:
под сликата
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти