.

.

New
познатиот сликар рачно изработени модерната жена се соочуваат портрет слика за на ѕид оркестарот сликарство дизајн апстрактни слики за соба уметност

познатиот сликар рачно изработени модерната жена се соочуваат портрет слика за на ѕид оркестарот сликарство дизајн апстрактни

DEN 2137.00
DEN 4032.00

Стока
Достапно.

Хотел ,Ресторан,Бар,кафе куќа,Чај Куќа, музичка сала,кино,училиште , библиотека,компанија и вашиот дом ,и така натаму .Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас. Ние сме искуство во оваа област, ние може да ви обезбеди добар дела се за вас.оние масло слики насликани од страна на познатиот уметник.
Нашата компанија & предности
Оу Ши Меи Маслото компанијата е основана во 1995 година , нашата компанија е специјализирана во маслото на платно во Dafen Маслото Село, Шенжен, Кина.Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Сега имаме 100 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Ние може да shippping Маслото Во 7 дена,а имаме и други фото како Маслото,ако можете, исто така, се заинтересирани само да ме контактирате.Не пропуштајте нас, ние ќе биде вашиот најголем лојални партнери.Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.

Детали

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
Huang Уметност
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Број На Модел На:
Osmart-маслени
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
слика лице маслени
Promoiton:
100% handpainted Маслото На Платно
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти