.

.

New
сценографијата платно печатење на пејзаж сликарство апстракт современите Кинеската уметност гигант постер сценографијата уметност дрвја на карпи од страна на Ву

сценографијата платно печатење на пејзаж сликарство апстракт современите Кинеската уметност гигант постер сценографијата уметност

DEN 1007.52

Стока
Достапно.

За товарни цена, ние може да се прилагоди за вас. Можете да DIY планината сликарството јадро со дрвени или било рамка ви се допаѓа. Уметникот-одделение, киселина-слободен памук платно создава елегантен изглед. Внимание :
a) Слободно се враќа во рок од 15 дена по приемот. На носилки се веќе добро се сече и се испратени до вас во рефус.
1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстура, боја и детали.
2) Ние исто така, обезбеди носилки барови.

Детали

Големина (Инчен):
16x20, 20X25, 24X30, 28X35, 32X40
боја:
Испечатете го само
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
CA-CH-025
Предмети:
Сценографијата
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти