.

.

New
NICOLESHENTING Ова Е Вашиот Живот - Мотивациони Цитат Образование Уметност Свила Постер Печатење 12x18 20x30 24x36 Канцеларија Оркестарот 019

NICOLESHENTING Ова Е Вашиот Живот - Мотивациони Цитат Образование Уметност Свила Постер Печатење 12x18 20x30 24x36 Канцеларија

DEN 247.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.Или можете да Slect C anvas(100% памук Платно)
Квалитет 100% Satisfication, Ако не сте задоволни со нашите производи,враќање или испраќање замена;
Рамка Без Рамка,Ако треба и ѕид дојдете,ве молиме погледнете го [ Прилагодено Печатење ]
Пакет Тоа ќе бидат спакувани во тешко пластична цевка ,Добро Заштитени;
Достава на Сите нарачки ќе бидат исполнети во 1~2 дена;
Прилагодено Печатење
големина
A : 12x18inch= 30 x 45cm
Б : 13x20inch =33x50cm
C : 14x21inch =36x53cm
D : 16x24inch=40x60cm
E : 20x30inch=50x75cm
F : 24x36inch =60x90cm
G : 32x48inch =80x120cm
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење на број во 1~2 работни дена(Краток ракување со времето и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака. Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано .
Материјал 100% Свила Ткаенини Крпа , не е водоотпорен. Напомена : - ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред; - Се очекува испорака од ќе бидат погодени од страна на царинската управа, времето итн.

Детали

Големина (Инчен):
12X18, 20X30, 24x36
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Предмети:
Мотивационата
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Свеж

Избор на клиенти