.

.

New
Зацврстуваат - Воена Мотивациони Цитат Образование Уметност Свила Постер Печатење 12x18 20x30 24x36 Модерен Дом Канцеларија Оркестарот 052

Зацврстуваат - Воена Мотивациони Цитат Образование Уметност Свила Постер Печатење 12x18 20x30 24x36 Модерен Дом Канцеларија Оркестарот

DEN 247.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Плаќање
Во моментов може да се направи со плаќање од Кредитна Картичка,Банкарски Трансфер,Western Union .
Превозот
Сите предмети се со бесплатен превозот во Светот.
Опис
Состојба : 100% Нов и Висок квалитет
Материјали : Свила Ткаенина Ткаенина(Тоа costlier од фото хартија )
Димензии : Прибл.
Тука е испорака проценка на времето за вашиот референца : Регион Превозот Агент Обработка&Испорака САД ,Канада e Packet & Кина Пост 1020 работни дена Југоисточна европа и Кина Пост или Хонгконг Пост 1525 работни дена Австралија,Нов Зеланд и Кина Пост или Хонгконг Пост 1525 работни дена Африка земјата Кина Пост или Хонгконг Пост 2035 работни дена Азија земја Кина Пост или Хонгконг Пост 8од 15 работни дена Јужна Америка, Кина Пост или Хонгконг Пост 3045 работни дена велика БРИТАНИЈА,МО,Во западна европа Кина Пост или Хонгконг Пост 1525 работни дена Блискиот Исток Кина Пост или Хонгконг Пост 1525 работни дена Политика на Враќање
Ние посветена на квалитетни производи и вашето задоволство е 100% загарантирано!
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да го вратите во рок од 30 дена од денот на приемот и добиваат бесплатна замена или целосна наплата на цената на производот.

Детали

Големина (Инчен):
12X18, 20X30, 24x36
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Предмети:
Мотивационата
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Свеж

Избор на клиенти