.

.

New
ИМАГИНАЦИЈА - Мотивациони Цитат Образование Уметност Свила Постер Печатење 12x18 20x30 24x36 Модерен Дом Канцеларија Оркестарот 063

ИМАГИНАЦИЈА - Мотивациони Цитат Образование Уметност Свила Постер Печатење 12x18 20x30 24x36 Модерен Дом Канцеларија Оркестарот

DEN 247.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Ако постои какво било прашање на објектот,pls се чувствуваат слободни да контакт;
2.

Детали

Големина (Инчен):
12X18, 20X30, 24x36
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Предмети:
Мотивационата
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Свеж

Избор на клиенти