.

.

New
NICOLESHENTING Арнолд Шварценегер Мотивациони Цитат Уметност Свила Постер Печатење 13x20 24x36inch Bodybuilding Инспиративни Слика

NICOLESHENTING Арнолд Шварценегер Мотивациони Цитат Уметност Свила Постер Печатење 13x20 24x36inch Bodybuilding Инспиративни

DEN 223.00
DEN 258.72

Стока
Достапно.


Материјал 100% Свила Ткаенини Крпа , не е водоотпорен.
Квалитет 100% Satisfication, Ако не сте задоволни со нашите производи,враќање или испраќање замена;
Рамка Без Рамка,Ако треба и ѕид дојдете,ве молиме погледнете го [ Прилагодено Печатење ]
Пакет Тоа ќе бидат спакувани во тешко пластична цевка ,Добро Заштитени;
Достава на Сите нарачки ќе бидат исполнети во 1~2 дена;
Прилагодено Печатење
големина
A : 12x18inch=30 x 45cm
Б : 13x20inch=33x50cm
C : 14x21inch=36x53cm
D : 16x24inch=40x60cm
E : 20x30inch=50x75cm
F : 24x36inch=60x90cm
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење на број во 1~2 работни дена(Краток справи со време и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака. Напомена : - ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред; - Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето итн., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано . Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.

Детали

Големина (Инчен):
12x18, 13x20, 14x21, 16X24, 20X30, 24x36
Тип:
Постер
Предмети:
Слика Слика
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Свеж

Избор на клиенти