.

.

New
27 X 40 См Постер, tupac Постер Врвот Оркестарот Постер 2pac Соба Ѕид Како Постери Подарок

27 X 40 См Постер, tupac Постер Врвот Оркестарот Постер 2pac Соба Ѕид Како Постери Подарок

DEN 180.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).ние ќе го промени нашиот delievey пат во ЕМС или DHL ако вашата тежина на производи е над 2 килограм.
Добредојдовте во мојата продавница на Aliexpress
Материјал : сатен постер
За сатенски : Сатен постери имаат добар степен на сјај виси се чувствуваат мека, мека свила симулација на резултати
Ако имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Големина (Инчен):
27x40cm, 20x30cm
Материјал:
Свила
Стил:
Класични
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Постер
Број На Модел На:
Rectangel-Мулти
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Поддршка База:
Хартија
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Медиум:
машина за печатење
is_customized:
yes
Calligraphy и сликарство тип:
Постер
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти