.

.

New
Летање Surf Горење Handpainted Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Четка Слика За Дневна Соба Дома Декор

Летање Surf Горење Handpainted Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Четка Слика За Дневна Соба Дома Декор

DEN 2376.00
DEN 4320.00

Стока
Достапно.

Внатрешноста frameand превозот цена е околу $30-$100. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање.Се надевам дека ќе имате среќен шопинг време! Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам. Поради скапи превозот цена,пакет вклучуваат само Маслото. купувачот се покаже
за нашата компанија :
за превозот
Слики ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена по приемот на вашата потврдена исплатата . maerial детали 100% рака-насликани висок квалитет акрилик слики со професионален уметник на платно
4.100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.Како вие пакет твоите слики?
Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Валани Пакување превозот
3.Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Ако може да се Pls отворени сите ѕвезди ,ви благодарам многу !!.Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво. За класични слики, имаме голема количина на залиха.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување на Нашите servises & Превозот :
1.

Детали

Големина (Инчен):
50x50cm, 60x60cm, 70x70cm, 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm
Материјал:
Платно
Бренд Име:
YD
Тип:
Масла
Предмети:
Апстракт
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
YuanDian Маслени
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Рамка:
No
оригиналниот:
NO
Техника:
100% Handpainted
100% Handpainted:
под piiture
Трговија на големо:
Поддршка
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било големини на
ОЕМ:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина
боја:
сликата покажува
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти