.

.

New
Клод Моне Жена Дома Декорација на Нафта сликарство Дома Декор Ѕид уметност наслика Слики за Дневна Соба

Клод Моне Жена Дома Декорација на Нафта сликарство Дома Декор Ѕид уметност наслика Слики за Дневна Соба

DEN 3312.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Производ : Жена со Parasol - Мадам Моне и Нејзиниот Син Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела. Производот Се Покаже
Производот Се Покаже :

Детали

Големина (Инчен):
20x30inch, 36x48inch, 24x36inch, 40x60inch
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
20x30inch
Тип:
Handpainted
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти