.

.

New
Топла Продажба рака насликани црно-бела група на масла модерна апстракт ѕид уметност хотел или дома декорација масло слика подарок

Топла Продажба рака насликани црно-бела група на масла модерна апстракт ѕид уметност хотел или дома декорација масло слика

DEN 1970.00
DEN 3717.12

Стока
Достапно.

во принцип , нашиот сликар треба 3-7 дена за да се заврши сликата на испорака.000 компјутери модерни слики месечно.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
5, За нашите посебни услуги, откако ќе цел,кога сликарство завршена,ние ќе се покаже вистинската слика за да провери додека не сте задоволни со тоа пред превозот, ако имате потреба од тоа. Ве молиме да ни даде 5-стар и полн резултат во Aliexpress Повратни информации страница ако ви се допаѓа.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Повратни информации и Контакт со нас
1.
ако не ви се допаѓа или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте не директно,Нашиот тим секогаш се тука за да прават нашите најдобри за услуга за вас. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
Слика Големина На :
Големина 12x16 : 30x40cm*2 парчиња+20x60cm*2 парчиња
Големина 16x20 : 35x50cm*2 парчиња+25x70cm*2 парчиња
Големина 20x24 : 40x60cm*2 парчиња+30x80cm*2 парчиња
Големина 24x36 : 45x70cm*2 парчиња+35x90cm*2 парчиња
Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
1,Вашиот Маслото е 100% рака насликани на платно?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.

Детали

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24x36
Број На Модел На:
Група На Масла
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
Huang Уметност
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Техника:
Рачно Насликани
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Handpainted Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти