.

.

New
Рачно Насликани маслото на платно модерна Најдобри Уметност Seascape маслото директно од уметникот SE-149

Рачно Насликани маслото на платно модерна Најдобри Уметност Seascape маслото директно од уметникот SE-149

DEN 3060.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.

Не дигитално сликање или печатени нафта сликарство. EMS : 7-10 дена.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации. Обработка на Време Типичен Обработка на Време : 5 - 8 дена Превозот Време Кина Пост Воздух : 12-30 дена Fed Ex : 3-7 дена ЕМС : 7-10 дена Пакување Проверете Ние ќе ви ги даде на следење на број по испорака.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. П : Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? A : Да. Купување од нас, ви дава можност да купите масла во цената на големо.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Протегала рамка : стандардна извоз Пакување со картон. Тие се талент и ентузијазам за да се создаде вашиот уникатно платно сликарство.Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Fed EX : 3-7 дена. Валани во една цевка Навива внимателно и packd во цевка , тоа е безбедно за превозот со авион истите да се изречни или од воздух. Оригиналната Работа Со Инспириран Тука е оригинална работа од нашиот искусен изведувач. П : Оставете ги вашите позитивни повратни информации за нас. П : која е нашата испорака? О : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.

Детали

Тип:
Масла
Стил:
Realist
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
SE-149
Медиум:
Масло
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
xin da fen
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Големина (cm):
30x90x5p
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Seascape Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Свеж

Избор на клиенти