.

.

New
Impressionist Балерина сликарство Маслото на платно hight Квалитет Рака-насликани Сликарство балерина сликарство

Impressionist Балерина сликарство Маслото на платно hight Квалитет Рака-насликани Сликарство балерина сликарство

DEN 8112.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Производ : Балерина сликарство Маслото на canva Големина : 60*90cm(ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Поврзани Производи Се Препорачува :
Балет И Танчерка Група Производ :

Детали

Големина (Инчен):
24x36
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Свеж

Избор на клиенти