.

.

New
Балерина сликарство Маслото на платно hight Квалитет Рака-насликани Сликарство балерина сликарство Крај

Балерина сликарство Маслото на платно hight Квалитет Рака-насликани Сликарство балерина сликарство Крај

DEN 5712.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Производ : Балерина сликарство Маслото на платно Големина : 60*90cm(ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела. Производот Се Покаже
Производот Се Покаже :
Поврзани Производи Се Препорачува :
Балет И Танчерка Група Производ :

Детали

Големина (Инчен):
24x36
Предмети:
Портрет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Материјал:
Лен
Стил:
Realist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
боја:
Бела
Големина:
24X36 inch
Стил:
Realist
Предмет:
балерина сликарство
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
60x80
Свеж

Избор на клиенти