.

.

New
GIGIZAZA Платно Слика Рачно Насликани Маслото Црвениот Цвет Пејзаж Позадина Mural Модерна Уметност За Дневна Соба Дома Декор

GIGIZAZA Платно Слика Рачно Насликани Маслото Црвениот Цвет Пејзаж Позадина Mural Модерна Уметност За Дневна Соба Дома Декор

DEN 1393.00
DEN 2246.40

Стока
Достапно.

Негативни повратни информации не реши ништо. Сите предмети се испраќаат од Кина пост воздух, воздух или e Packet. Внатрешноста рамка и превозот цена е околу $30-$100.
Ако сакате повеќе големината повеќе слика ,pls контактирајте ме . Повратни информации и Контакт 1. индивидуални сликарство малку различна големина и поинаков начин односи и презентација детали , ве молиме вид надвладее, кои не се покриени со гаранција, тоа е тука со Известување на изјава. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку е-маил.
Нашата фабрика се наоѓа во Da Fen град Шенжен,Guang Dong,Кина. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.Ако сте задоволни,pls ни остави positve повратни информации и пет ѕвездички. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние дури и може да се комбинираат две слики за да се направи еден сликарство.Цени за нашите сопствени слики зависи од големината на сликите и комплексноста на слики.Ние сме компанија која специјализира во маслото,се произведуваат и tradining. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добиете wrongitem).5 см)
12x12inch (30x30cm),
или 16x16inch(40x40cm),
или 20x20inch(50x50cm),
или 24x24inch(60x60cm),
или 28x28inch(70x70cm),
или 32x32inch(80x80cm),
или 36 X36inch(90x90cm),
или 40x40inch(100x100cm), Секоја страна екстра Додадете 2inch (5 см) за Протегала и врамено.

Детали

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 32x32, 36x36, 40x40
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
HY142064
Бренд Име:
Mintura
Свеж

Избор на клиенти