.

.

New
Масла Еден Панел Апстракт Чамци на Shoreside Рака-насликани Платно Ѕид Слики за дневни Соби Дома Декорација

Масла Еден Панел Апстракт Чамци на Shoreside Рака-насликани Платно Ѕид Слики за дневни Соби Дома Декорација

DEN 1555.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Масла Еден Панел Апстракт Чамци на Shoreside Рака-насликани Платно Ѕид Слики за дневни Соби Дома Декорација
Спецификации : Спецификации Предмети Апстракт Димензии 24" x 36" (60 x 90cm), 20" x 24" (50 x 60cm) Шема на Бои Топли Бои Уметници Други Уметници Висат Во дневни Соби, Спални соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели Големини 24" x 36" (60 x 90cm), 20" x 24" (50 x 60cm) Материјал Платно Фотографии :

Детали

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
боја:
unframe
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
YUSHSDG
Предмети:
Апстракт
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
24 x 36 (60 x 90cm), 20 x 24 (50 x 60cm)
Свеж

Избор на клиенти