.

.

New
Рачно Насликани Црна Модерна Апстракт Линија Lettre Маслото Платно 3 Панел Уметност Поставите Дома Декорација За Дневна Соба Ѕид Слика

Рачно Насликани Црна Модерна Апстракт Линија Lettre Маслото Платно 3 Панел Уметност Поставите Дома Декорација За Дневна Соба

DEN 1715.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Рок на услугите
Испорака :
Секоја слика ќе биде 100% рака-насликани од страна на нашите искусни уметници откако ќе ја добиете вашата цел. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Со цел да се осигура дека вашиот сликарство пристигнува во приштина состојба, ние ќе ги споделите сликата сува неколку екстра денови, зголемување на обработка на време. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде превозот од кина пост воздух mail. Објектот ќе биде спакуван во рок од 3-7 работни дена по приемот на вашата исплата.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезда ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Исто така цел ќе биде превозот со ЕМС/ТНТ/Fed Ex/DHL која ќе пристигне со помалку работни дена, но клиентите треба да се плаќаат за правилно такси превозот. Ние ве уверам дека вашата слика е вреди да се чека. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 10-25 работни дена откако ќе бидат поставени.

Детали

Бренд Име:
YouYiBao
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3pcs-y380
Рамка на режимот:
Треба Купи Внатрешна Рамка За Висат На Ѕидот
Без рамка:
Цена за само платно
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Канцеларија,Кафуле,Хотел, Вински Бар, Јадење, Сала, Кујна
квалитет:
ААА Висок Квалитет 100% Handpainted
Место на производство :
Кина Fujian
Големина(16x48inch):
40x60cm*3pcs,
Свеж

Избор на клиенти