.

.

New
Нови пристигнување ѕид оркестарот занает за Одење во дождот промет на големо со нафта сликарство отпечатоци на платно дома декор ѕид уметност налепница RZ148

Нови пристигнување ѕид оркестарот занает за Одење во дождот промет на големо со нафта сликарство отпечатоци на платно дома декор

DEN 504.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

по време на испорака, ве молиме договорот нас што е можно поскоро
Враќање :
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред поставување на цел, која може да помогне да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
* Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство!.
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни; може да се врати на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме не двоумете се да ни даде позитивни повратни информации. Но, ние може да ви понуди попуст на производот. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
* Целосна исплата мора да се плати во рок од 3 дена по поставување на својата цел. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.
За сликарство Големина
Size1=13x12 инчи x1 парчиња =33x30cmx1pcs
Size2=22 x20 инчи x1 парчиња =55x50cmx1pcs
(Ако сте треба други големина, ве Молиме контактирајте со нас)
За Вистинска Големина
Size1 = 43x40cmx1pcs
Size2 = 65x60cmx1pcs
(Ние им даде на секоја страна 5 cm празен простор на клиентот да ги красат )
За рамка и Мат
Не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка
(Ако сте треба врамени ,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали)
Answer : ___________________________ NOTE :
Слики на боја и материјал објект може да има мали отстапувања,онлајн шопинг не може да се избегне проблемот, и снимање за осветлување и различни резолуцијата на екранот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги испраќање на боја на минимум, исто така, ве молиме купувачот правилно лекување.

Детали

Големина (Инчен):
13x12 Инчен, 22x20 Инчен
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Европа
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
a148
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
ѕидот оркестарот за:
Ѕид слики за дневна соба
За Вид:
ѕид уметност отпечатоци на платно
Висат Во:
Дневна Соба, Спална Соба Канцеларија Кафулиња Хотели
За Пакување:
Се тркалаат во цевка
Дома Декоративни:
ѕид уметност, занает за дневна соба
Promoiton:
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Маслото материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
ѕид уметност маслени:
дома декорација масло pianting
Предмет:
Модерната Апстракт Маслото На Платно
Дома декорација:
ѕид слика маслени
Свеж

Избор на клиенти