.

.

New
Жешко Во Светот Дома Декоративни Сликарство рачно изработени Апстракт Дрво Љубовник Бакнеж Пејсажи на Платно 5P Модерна Платно Ѕид Уметност маслени Бои

Жешко Во Светот Дома Декоративни Сликарство рачно изработени Апстракт Дрво Љубовник Бакнеж Пејсажи на Платно 5P Модерна Платно

DEN 1872.00
DEN 3532.80

Стока
Достапно.


Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот(во некои земји) Рамка НЕ, САМО ПЛАТНО СЛИКАРСТВО ,Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
PS : се Должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме директно. Ве молиме да ни даде 5-стар и полн резултат во Aliexpress Повратни информации страница ако ви се допаѓа.
5, За нашите посебни услуги, откако ќе цел,кога сликарство завршена,ние ќе се покаже вистинската слика за да провери додека не сте задоволни со тоа пред превозот, ако имате потреба од тоа.000 компјутери модерни слики месечно.

Детали

Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Пејзаж На Дрвото
Бренд Име:
Huang Уметност
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
Големина:
25x40cmx2pcs+20x50cmx2pcs+20x60cmx1pcs
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Предмети:
Сценографијата
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти