.

.

New
Рака Обоен Црвено Голем Модерен Апстракт Маслото Платно 3 Панел Цреша Уметност Поставите Дома Декорација За Дневна Соба Ѕид Слика

Рака Обоен Црвено Голем Модерен Апстракт Маслото Платно 3 Панел Цреша Уметност Поставите Дома Декорација За Дневна Соба Ѕид Слика

DEN 1715.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Исто така цел ќе биде превозот со ЕМС/ТНТ/Fed Ex/DHL која ќе пристигне со помалку работни дена, но клиентите треба да се плаќаат за правилно такси превозот.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Враќање Гарантира :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезда ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ве уверам дека вашата слика е вреди да се чека. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 10-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Објектот ќе биде спакуван во рок од 3-7 работни дена по приемот на вашата исплата. Со цел да се осигура дека вашиот сликарство пристигнува во приштина состојба, ние ќе ги споделите сликата сува неколку екстра денови, зголемување на обработка на време. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде превозот од кина пост воздух mail.

Детали

Бренд Име:
YouYiBao
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3pcs-y378
Рамка на режимот:
Треба Купи Внатрешна Рамка За Висат На Ѕидот
Без рамка:
Цена за само платно
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Канцеларија,Кафуле,Хотел, Вински Бар, Јадење, Сала, Кујна
квалитет:
ААА Висок Квалитет 100% Handpainted
Место на производство :
Кина Fujian
Големина(16x48inch):
30x60cm*2 парчиња, 60x60cm*1pcs
Свеж

Избор на клиенти