.

.

New
Рачно Насликани Висока Вештина Нож Платно Lanscape Streescape Маслото на Платно Ѕид Уметнички дела Луѓе во Дождовните Watercolour Сликарство

Рачно Насликани Висока Вештина Нож Платно Lanscape Streescape Маслото на Платно Ѕид Уметнички дела Луѓе во Дождовните Watercolour

DEN 3864.00

Стока
Достапно.


Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.Recommanded Слики Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.

Детали

Големина (Инчен):
50x70cm, 60x90cm, 70x100cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
уметничка слика
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Пејзаж
ОЕМ:
Yes
Рамка:
No
квалитет:
Висок
боја:
како на сликата покажува
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Употреба:
Почеток/hotel/бар/кафе/office/dinning сала итн
Уметници:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
различни големини
Свеж

Избор на клиенти