.

.

New
Рака-насликани Медитеранот лебедово езеро седи соба украсување ѕидното сликарство на платно уметнички слики декоративни слики 03

Рака-насликани Медитеранот лебедово езеро седи соба украсување ѕидното сликарство на платно уметнички слики декоративни слики

DEN 2832.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Производ : Брод во Приморскиот во Маслото Рака-насликани Сликарство Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот.
1. Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7 - 15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

Детали

Големина (Инчен):
20 инчи x 24 инчен, 24 инчен x 32 инчи, 24 инчен x 36 инчи, 30 инчен x 40 инчи, 36 инчи x 48 инчи, 40 инчи x 60 инчи
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Seascape
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Свеж

Избор на клиенти