.

.

New
На Матадор Рака-насликани платно сликарство слики на ѕидното сликарство платно бојадисана ѕид уметност платно бикови позадина

На Матадор Рака-насликани платно сликарство слики на ѕидното сликарство платно бојадисана ѕид уметност платно бикови позадина

DEN 5232.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Големина : 24x32inch 30x40inch (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Портрет Група Производ :

Детали

Големина (Инчен):
24 инчен x 32 инчи, 30 инчен x 40 инчи
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Класични
Форма:
Посебна
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Свеж

Избор на клиенти