.

.

New
Голема Големина Handpainted Нови Апстракт слон Маслото На Платно Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација Ѕид Слики Без Врамени

Голема Големина Handpainted Нови Апстракт слон Маслото На Платно Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација Ѕид Слики Без Врамени

DEN 392.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.5 см)
ако сакате друга големина ,plz контактирајте ме.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
Плаќање
1.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.
Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.
Наплата
1.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Опис На Производот
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да нарачате :
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.

Детали

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
3
Бренд Име:
MYT
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
боја:
Повеќе
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти