.

.

New
Големи Очи Симпатична Глупо Крава Ѕид Слика Платно Рака Боја Кинески Ѕид Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

Големи Очи Симпатична Глупо Крава Ѕид Слика Платно Рака Боја Кинески Ѕид Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

DEN 1273.00
DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Вашето задоволство е наша извршување.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.
Не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
Испорака :
1.

Детали

Големина (Инчен):
28x28, 30x30
Број На Модел На:
3
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
MYT
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти