.

.

New
Модерната Нордиските Минималистички Црно Бела Типографија Живот Цитати Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Дневна Соба Платно Сликарство Дома Декор

Модерната Нордиските Минималистички Црно Бела Типографија Живот Цитати Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Дневна Соба Платно

DEN 202.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


Во помалку од 2 години, имаме објавени 3 иновативни нови производи со патент право во пазарот, кој се покажа како многу успешна.
Како млад и релативно мала компанија, ние се брзо да растат секоја година со нашата страст за добар дизајн и иновативни производи, и веруваме дека овие се копчињата за остварување на нашите клиенти среќни. Нашите платно печатење е вода се спротивстави, потрајни, и има фина текстури кои хартија не може да понуди. Голема Цел - Рамни Пакет – Отпечатоци се запечатени во пластични меур торба заедно, и тешко одбори ќе се стави на врвот и на дното на отпечатоци за да се заштитат од било каква штета.
Нашите клиенти вклучуваат маса потрошувачите, dropshippers, wholesales и многу дизајн студиа и компании.
Затоа, ние сме во состојба да обезбеди многу различни бизнис начини за вас, како dropshipping, wholesales, ОЕМ, итн.
Ние сме original дизајнер и производство на нашите производи, што значи ние се дизајн стил, вкус и квалитет на производот многу сериозно. Превозот време : За САД, потребни се околу 2 до 5 недели; За франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, Ирска, Австрија, Русија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Netherland, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Шведска, Португалија, Италија, Грција, превозот трае околу 14-35 дена; За Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, што е потребно за 14-35 дена; За други земји, што е потребно за 25-60 дена.
Информација За Производот :
Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија.

Детали

Големина (Инчен):
13x18 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, A4 21x30 cm, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm, 50x70 cm
боја:
Испечатете Го Само Без Рамка
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000668
оригиналниот:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Шема:
Цртан филм
Тип:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти