.

.

New
Цвет сликарство заедно со палета нож акрилик апстракт цвет ѕид уметност декоративни цвет маслото на платно

Цвет сликарство заедно со палета нож акрилик апстракт цвет ѕид уметност декоративни цвет маслото на платно

DEN 490.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Наплата 1.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Вашето задоволство е наша извршување. Слика Големина/Цена : (1inch=2. МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

Детали

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30
Обликот:
Плоштад
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
0140
оригиналниот:
Yes
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Масло
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
MYT
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Име:
Hattie
Свеж

Избор на клиенти