.

.

New
Црна 2018 Познати Фустани Обвивка V деколте, Долги Ракави Appliques Чипка Кратко Мини Отворени Врати Црвениот Тепих Фустани

Црна 2018 Познати Фустани Обвивка V деколте, Долги Ракави Appliques Чипка Кратко Мини Отворени Врати Црвениот Тепих Фустани

DEN 3276.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.

com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Ви благодариме!. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Познати Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Чипка,Appliques
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти