.

.

New
Црвено 2018 Познати Фустани А-линија V деколте, Долги Ракави Tulle Beaded Кристали Жените Долги Вечерни Фустани Црвениот Тепих Фустани

Црвено 2018 Познати Фустани А-линија V деколте, Долги Ракави Tulle Beaded Кристали Жените Долги Вечерни Фустани Црвениот Тепих

DEN 3888.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.


Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Познати Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Кристал,Beading
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти