.

.

New
Фабрика директни Гумени слајд,Гумени замокот, Виножито слајд, скалило слајд КЕНТАКИ-08

Фабрика директни Гумени слајд,Гумени замокот, Виножито слајд, скалило слајд КЕНТАКИ-08

DEN 115200.00

Стока
Достапно.

Yuelunya надувување
Материјал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВ-третирани, отпорни на оган, вода-доказ и помина SGS сертификат
couleur :
Мулти-Couleur, selon votre demande
taille :
7 L * 6 W * 6 Hm Personnalisé tailles
За сертификација на :
CE, EN14960, SGS, EN71, УЛ,
MOQ :
1 парче
Рок на плаќање :
Т / T) или Western Union 50% депозит, рамнотежата, платени пред превозот
Време на испорака
10-18 дена
ventilateur
220-240 v/110-120 v CE/UL
Место на Потекло
Guangdong, chine
Пратката термини : од Страна на море (околу 10 до 50 дена) од Страна на воздух (околу 5-8 ден) Од експрес (околу 3-6 ден)
Употреба : добро поставена во паркови, плоштади, семејните градини, училишта, спортски арени, читање центри луѓето можат да играат заедно и да се забавуваат во супер прекрасна забава рај. добредојдовте на анкетна повеќе за нашите производи

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Гумени Slide
Број На Модел На:
КЕНТАКИ-08
Големина:
7L*6W*6Hm
MOQ:
1 Парче
Компресори:
220-240V 110-120V CE УЛ
сертификација:
CE, EN14960, SGS, EN71, УЛ
Рок на плаќање:
Т / T) или Western Union 50% депозит, рамнотежата, платени пред превозот
Свеж

Избор на клиенти