.

.

New
Фабрика директни гумени слајд, Гумени слајдови, тапа слајдови, плажа слајдови

Фабрика директни гумени слајд, Гумени слајдови, тапа слајдови, плажа слајдови

DEN 480000.00

Стока
Достапно.


2, со оган retardant, анти-ултравиолетово зрачење, оксидација отпор.
4, висока температура отпор и ладно отпор.
5, по тестирање, без стимулација на кожата, без токсичност, нема штети за човековото тело.
2, мобилни, кога и каде е можно да се стави, гумени самопочит, само неколку минути.
3, водоотпорен, отпорни на дамки, нафта доказ, киселина отпор, алкално отпор.
Карактеристики на производот :
А, високо-квалитетни ПВЦ обложени ткаенина :
1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, абење отпор, анти strippingproperty.
Три, функцијата е силен
Производи со качување, скокање, слајдови, вежба, чекор функција, за деца слободно си играат со децата, љубопитни, жива личност, карактеристики, детството.
Во согласност со клиент побарувачка за прилагодено производи, или (Сл.
[додатоци] : појавување фан, брза поправка комплет. Удобно, скокање мека површина, дозволете им на децата да бидат безбедност заштита.
[] : квалитетот на производите 100% гас тест инспекција производ квалификација стапка достигна повеќе од 97%.) примерок customizedproducts, цена.
[пакување] : производ волумен со PVC облога материјал за пакување, фан независна употреба на тетрапак пакување.
Два, лесна за употреба
1, фан без било трансформатор, директно поврзан со обичните семејство моќ, постојат воздух влезот и излезот посветен, во состојба брзо да стигнат до користите функцијата, deflatedfolding пакување, не е простор окупираа за време на чување.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Гумени Slide
Свеж

Избор на клиенти