.

.

New
сладолед топки купишта лажици

сладолед топки купишта лажици

DEN 428.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Наслов : сладолед лажица Материјал : Алуминиум црна, сребрена димензии : Должина 18 CM, лажица lenght 5.5 CM

Детали

боја:
Црна, Беж
Тип:
Сладолед Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ,LFGB
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Топки & Купишта
Метал Тип:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
12112
Свеж

Избор на клиенти