.

.

New
двојно рамни тава и 5 кофи фрид сладолед машина,пржени мраз пан машина,од не ' рѓосувачки челик мраз пан сладолед машина

двојно рамни тава и 5 кофи фрид сладолед машина,пржени мраз пан машина,од не ' рѓосувачки челик мраз пан сладолед машина

DEN 78720.00

Стока
Достапно.

2 Пржени материјал широко, сите слатка течност : сок, кафе, сок, млеко, соја млеко, сок од лубеница, итн сите да можат да се приклучат. 4 четирите годишни времиња, сите соодветни, ниска цена, брзо се враќа, особено за отпуштени работници и невработени кадри да обезбеди добра работа и добивање на богат.
ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ. 3 Широк опсег на бизнис : станица, театри, училишта, туристички атракции, слободно места, урбани и рурални на пазарот на градот, сите може да се кандидира бизнис.00
на крајот 2 рамни тава и 5buckets мраз фрај пан ,220 V R22 фрај јогурт машина Фрај сладолед машина мраз каша, сладолед машина Модел CBJ-D2*5
Капацитет
Забелешки /
Целосна нерѓосувачки челик круг пан
Напојување 220 V/50 HZ
Нето тежина 60kg
Влезна моќност 1120 W
Надворешни димензии 920*620*790 CM Производ функција 1 E asy да се направи, користи, според упатствата на суровини и сите видови на храна, се зголемува со зголемување на Пржена храна.05 Цена : $676.00 Цена : $1508.00 Цена : $1234.
двојно рамни тава и 5 кофи фрид сладолед машина,пржени мраз пан машина,од не ' рѓосувачки челик мраз пан сладолед машина
фрид сладолед машина,сладолед машина,сладолед roll машина,од не ' рѓосувачки челик сладолед машина,мраз пан машина,фрид сладолед ролни машина,пржени мраз се тркалаат пан машина,пан фрид сладолед машина,фрид сладолед рамни тава,фрид сладолед машина се тркалаат,замрзнување сладолед машина
започнете Цена : $1600.

Детали

боја:
110V R22, 220V R22, 220V R404
Бренд Име:
Jinkeli
сертификација:
CE
Капацитет (Четвртиот):
фрид сладолед машина
Капацитет:
>1501ml
Напон (V):
110V
Број На Модел На:
пржени мраз пан машина
Тип:
Воздушно Ладење
Моќност (W):
1120W
фрид сладолед машина Тип:
2 рамни тава и 5buckets фрид сладолед машина
Име 1:
пржени мраз пан машина
Име 2:
пан фрид сладолед машина
Име 3:
фрај мраз пан машина,мраз пан машина
фрид сладолед машина апликација 1:
да се направи меки сладолед
фрид сладолед машина Моќ :
1120W
мраз пан машина Напон:
220v/110v
мраз пан машина meterial:
Нерѓосувачки Челик
мраз пан машина Ладилни:
R22
compreesor:
Еден
Свеж

Избор на клиенти