.

.

New
Нови 30pcs Antifreeze Мембрани Подлога Печ 28*28cm За Кул Тело Масти Гори Машина

Нови 30pcs Antifreeze Мембрани Подлога Печ 28*28cm За Кул Тело Масти Гори Машина

DEN 4080.00

Стока
Достапно.

трговија на големо
6.Фабрика директни цена
5.cryolipolysis antifreeze да се заштити кожата
3.Нови 30pcs Antifreeze Мембрани Подлога Печ 28*28cm За Кул Тело Масти Гори Машина
Почитуван Господине/Госпоѓо :
Ви благодариме за посета на нашите prducts.
Што е функции на cryo antifreeze мембрана?
На antifreeze мембрани може да се заштити кожата од студ повреда под температура од 25 °c to15°c
Она што го прави antifreeze на слузницата изгледа ?
Најдобар квалитет 100% Гаранција Анти-замрзнување мембрани
1. Спецификациите се како што следува :
Мембрана Големина
28*28 СМ
тежина
60 G
Гаранција
3 години
Пакување
360 компјутери за една картонска кутија,46*40*40 CM
Што е материјал од cryo antifreeze мембрана ?
Материјалот состав е
влакна (растителни влакна ), температура инхибитори, суштината, solubilizer, вода, целулоза хидроксилни и полиетилен гликол.
Што не е во големината на cryo antifreeze мембрана ?
Имаме 3 големини на анти-замрзнување мембрани.MSDS се покажа
Спецификации :
Големина : 28*28 см
Единица тежина : 60 G
Состојка :
хијалуронидаза
Амино Киселина
EGF Натриум СПС
250 целулоза
Нане суштината на нафта
чиста вода
ароматични хемикалии
.antifreeze користи под -20 степен температура
4.
Оваа мембрана се прилагодат на cryo lipolysis zeltiq машина, тоа може да се заштити кожата од смрзнатини.единствен рецепт antifreeze
2. еден picece во една кеса
7.Ние сме antifreeze мембрана и cryo lipolysis машина производителот, имаме соработувано со голем број на компании од Америка ,Турција,Шпанија,Русија, Јапонија и јужна америка и така натаму.

Детали

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
НЕТО-WT.:
60g
Тип:
слабеење крем
Број На Модел На:
ETG-1
Функција:
губење на тежината
Гаранција:
3 Години
Функција:
antifreeze мембрани за замрзнување масти машина
Пакување Детали:
Tinfoil торба
Кориснички Услуги:
ОЕМ
Големина:
28*28cm
сертификација:
CE, MSDS
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Медиумите течни:
ладење гел
Свеж

Избор на клиенти