.

.

New
Масажа На Телото Здравје Одбивање На Масти На Телото Тресење Машина Вибрации Обликувањето Машина Мрзливи Stovepipe Слабеење Инструмент

Масажа На Телото Здравје Одбивање На Масти На Телото Тресење Машина Вибрации Обликувањето Машина Мрзливи Stovepipe Слабеење Инструмент

DEN 814.00
DEN 904.32

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Број На Модел На:
Масажа машина масти машина
Бренд Име:
дон билка
НЕТО-WT.:
1 buc
Тип:
Масажа машина масти машина
Режим на напојување:
Батеријата
Контрола на владата:
Механички
Тип:
2138 б
Применливи дел:
Нозете, колковите, вратот, грбот, нозете
Свеж

Избор на клиенти