.

.

New
Преносни Hoverboard Торба Спорт Чанти За Само Балансирање Автомобил Електрични Скутери торбичката 6.5/8/10inch. Сино/Црна

Преносни Hoverboard Торба Спорт Чанти За Само Балансирање Автомобил Електрични Скутери торбичката 6.5/8/10inch. Сино/Црна

DEN 388.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Опис
1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Водоотпорен материјал, издржлив. Парична казна изработка, стил мода
3. Мала големина, домашна колекција, и преносливост се многу удобен
Материјал : Оксфорд ткаенина слој
Големина : 6.5" долго 60cm, широк 20cm 8" долго 60cm, широк 22cm 10 " долго 70cm, широк 29cm
Пакетот вклучува : 1 x Торба
Поради светлината на екранот , вистинската боја можеби малку различен од сликата. Ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Кеси
Свеж

Избор на клиенти