.

.

New
ZDFURS * Есен и зима Жените 's Вистински raccoon куче руската крзно шапка вистински фокс крзно шапка купола монголски шапка ZDH-161013

ZDFURS * Есен и зима Жените 's Вистински raccoon куче руската крзно шапка вистински фокс крзно шапка купола монголски шапка ZDH-161013

DEN 2496.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
Крзно
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ZDH-161013
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
fxfurs
стреи ниту еден облик:
Други
круна:
КУПОЛАТА
Периметар на шапка:
XL( 60cm погоре)
Свеж

Избор на клиенти