.

.

New
Нова Есен Зима Бебе Шапка Хаубата Стил Дете Капчиња Капа Убави Момчиња Девојчиња Headwear Уво Заштита Капа Зима Волнени Шапка

Нова Есен Зима Бебе Шапка Хаубата Стил Дете Капчиња Капа Убави Момчиња Девојчиња Headwear Уво Заштита Капа Зима Волнени Шапка

DEN 337.00
DEN 362.40

Стока
Достапно.


http : //www.aliexpress.com/store/818024
Нова Есен Зима Бебе Шапка Хаубата Стил Дете Капчиња Капа Прекрасна Бебе е Headwear Уво Заштита Капа Зима Волнени Шапка
Материјал : acylic Возраст : 1-4 Yrs Шапка обем : За 48-51 CM (2-3 cm отстапување постои поради различни мерење начин) Тежина : app9 0 g Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер шапка

Детали

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
DM140
Свеж

Избор на клиенти