.

.

New
BomHCS Зима Beanie Девојки рачно изработени Плетени Капи Жените Beanies Pompom Капи со Врвот Топка

BomHCS Зима Beanie Девојки рачно изработени Плетени Капи Жените Beanies Pompom Капи со Врвот Топка

DEN 407.00
DEN 479.04

Стока
Достапно.


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 1 компјутер
Материјал : Сплетам
Soft & удобно
Оваа жените капи е рачно изработени
Пакет : 1 парче според вашиот изберете beanie
Внимание :
Ви благодариме за разбирањето!!
Подготовка на Време : ние треба да се подготви вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 2-3 работни дена сме фабрика ,
на капа е направен од страна на страна, ние може да се направи beanie ви треба,
можете да се прилагодите на други бои и големина.

Детали

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Волна
Стил:
Новина
Број На Модел На:
161127
Бренд Име:
BomHCS
Свеж

Избор на клиенти